Do jednych z najbardziej uroczystych dni w szkole należy Dzień Nauczyciela. Dzień w którym uczniowie wyrażają wdzięczność i uznanie dla pięknej, aczkolwiek trudnej pracy pedagogów.

Ci zaś nareszcie się uśmiechają i udają, że zapomnieli sprawdzić zadanie domowe.

Dnia 15 października o godzinie 11.00 w naszej szkole rozpoczęła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Udział wzięli w niej wszyscy nauczyciele i uczniowie z naszego liceum. Młodzież podziękowała pedagogom śpiewając piosenki i odgrywając kabaret. Na zakończenie akademii w wyrazie podziękowania wręczyła nauczycielom róże.

Akademię przygotowała Pani Anna Mikula

Czasami trudno jest nam się porozumieć, ponieważ dzieli nas różnica wieku i mamy odrębne spojrzenie na otaczający nas świat.
Jednak kochani nauczyciele,
Bądźcie wciąż z nami,
Czy jesteśmy duzi,
Czy jeszcze mali.
Życzymy Warn szczęścia na następne lata ,
Niech żyje i rozkwita nam oświata.

Tekst: Aleksandra Tyrała, Dagmara Adamczyk kl. II b

Zdjęcia z akademii: Martyna Kapusta kl. Ia