Gdy słyszymy datę 8 marca od razu do głowy wpada nam myśl, że jest to święto kobiet.
Dzień ten obchodzą i Ci starsi, ale też Ci najmłodsi. Nawet w przedszkolu dzieci malują obrazki dla swoich mam.
Nie wyjątkiem jest nasze liceum. W dniu 8 marzec 2017 roku nauczyciele wychowania fizycznego wraz z chłopcami zarówno z gimnazjum jak i liceum przygotowali przedstawienie. Warto wspomnień że ich występu dołączyły również trzy kobiety; Ania Marcinkowska, Julia Pałka oraz Weronika Król.

Podczas całego przedstawienia mogłyśmy wysłuchać mnóstwo życzeń, ale też trochę się pośmiać. Chłopcy z gimnazjalnej III A w składzie : Bartek Wielguszewski, Mateusz Łoch, Jakub Łasisz, Mateusz Nowak oraz Maciej Gałęza przedstawili krótką scenkę humorystyczną. Nad całym przedstawieniem oprócz pana Grzegorza Błasiaka i Krzysztofa Drozda czuwał przewodniczący Liceum, Wiktor Łoch oraz zastępca Hubert Jurkowski, którzy byli prowadzącymi. Wszystkim kobietom, a zwłaszcza Pani Dyrektor Ewie Krzyżanowskiej - Brudek, wszystkiego najlepszego!

Autorki: Weronika Szostak oraz Paulina Zybała z klasy I A

Zdjęcia z uroczystości Dnia Kobiet