W sobotę 3 marca na hali w Bogorii nasze dziewczęta rozegrały trzeci, ostatni już turniej w ramach tegorocznej ligi LZS. Jak zwykle zmierzyły się z zespołami: KS Arena Busko oraz LZS Pińczów.

Pierwszy mecz rozegrał się pomiędzy gospodarzami a Pińczowem. Mimo przegrania pierwszego seta, nasze dziewczyny nie odpuszczały i po zaciętej walce w tie-breaku wygrały mecz 2:1. Niestety, w końcówce meczu, poważnie kontuzjowana została nasza atakująca, Paulina Chrzanowska.

Mimo zaangażowania nie udało nam się wygrać drugiego meczu, w którym naszym przeciwnikiem była drużyna z Buska.

Choć ich przewaga była niewielka, w osłabieniu oddałyśmy przeciwniczkom 2 sety.