Półfinał wojewódzki w piłce siatkowej

11 kwietnia 2018 roku w Liceum Ogólnokształcącym im. Juliusza Słowackiego w Skarżysku Kamiennym odbył się jeden z , w którym brały udział licealistki z  naszej szkoły.
Zaprezentowały się w składzie: Agnieszka Braun, Klaudia Woś, Ola Jendrzejczak, Gabriela Nowakowska, Julia Pałka, Weronika Siuda, Anna Choina, Dominika Maśloch oraz Agata Wiśniewska.

Rozgrywki te decydowały o przejściu do finału wojewódzkiego,  dlatego podczas meczy towarzyszyły nam niesamowite emocje. Poziom był na prawdę wyrównany, a nasze dziewczyny walczyły o każdy punkt.
Gra toczyła się do dwóch wygranych setów, każdy do 25 punktów. Pierwszy mecz nasze zawodniczki rozegrały z drużyną gospodarzy. Następny z dziewczynami z Końskich, a ostatni z Włoszczową.

Niestety tym razem nie udało się wygrać zawodów. Po ciężkiej walce nasze zawodniczki wróciły do szkoły. Były to ostatnie zawody w siatkówkę w tym roku szkolnym. Na następne musimy czekać rok. Naszym siatkarkom życzymy powodzenia!

Tekst: Julia Pałka IA,
            Gabriela Nowakowska IB