Wycieczka integracyjna do Kurozwęk

01.06.2022r. w piękny słoneczny dzień uczniowie naszego liceum udali się do Kurozwęk w celu integracji, spędzenia czasu na łonie natury i świętowania Dnia Dziecka.

Młodzież z klas Ia, IIa, IIIa wraz z opiekunami: p. Anną Mikulą, p. Grażyną Czerwik oraz p. Magdaleną Wojnarowską mieli okazję zwiedzić tereny tamtejszego pałacu.

Po przyjeździe na miejsce na uczniów czekało już ognisko, gdzie mogli wspólnie piec kiełbaski i prowadzić długie rozmowy. Było to świetną formą integracji! W naszej szkole jest wielu utalentowanych uczniów. Toteż atmosfera była wspaniała. Nie zabrakło gry na gitarze i śpiewu popularnych utworów. Uczniowie mieli również okazję zobaczyć zwierzęta przebywające w Kurozwękach, m.in. bizony czy też konie, a także spróbować swych sił w przejściu przez labirynt.


W ten piękny czerwcowy dzień nasi uczniowie mogli spacerować, relaksować się, odpoczywać od obowiązków szkolnych oraz oderwać się, chociaż na chwilę, od świata internetu.
Mamy nadzieję, że wyjazd do Kurozwęk w Dzień Dziecka wpisze się w tradycję naszej szkoły.

Zdjęcia z wycieczki -->