Kolejny sukces! Mamy laureata!

15 marca 2023 roku odbył się ogólnopolski finałowy etap III edycji Olimpiady Wiedzy o Prawach Ucznia.
Miło nam poinformować, że Julia Żółciak – uczennica klasy III - uplasowała się na 5 miejscu, zyskując tym samym tytuł laureata.

By dojść do finału, musiała pokonać wielu rywali z całej Polski.
Przypomnijmy, iż w pierwszym etapie zmagała się z testem sprawdzającym wiedzę o prawach ucznia.
W kolejnym – wojewódzkim –pisała pracę na temat :”Prawa i obowiązki osób uczących się – równe sobie czy jedne ważniejsze od drugich’’.

W finałowym etapie rywalizowała z 30 uczestnikami i zmierzyła się z zagadnieniami dotyczącymi praw ucznia w formie ustnej.
To wielki sukces dla Julii, która włożyła wiele pracy w przygotowanie do olimpiady.

To sukces i duma dla szkoły i nauczyciela przygotowującego Julię – p. Anny Mikuli.