Brązową Tarczą Perspektywy 2019

Nasza szkoła po raz kolejny została nagrodzona Brązową Tarczą Perspektywy 2019. Jako jedyne liceum powiatu staszowskiego znajdujemy się w tym zaszczytnym gronie. Zajmujemy 575 miejsce w Polsce i 19 w województwie świętokrzyskim.
Dla tak niewielkiej szkoły jak nasza, jest to ogromna satysfakcja i radość. Uzyskany tytuł to dla nas zaszczyt i powód do dumy. Dobre wyniki zawdzięczamy nie tylko staraniom nauczycieli i uczniów, ale także atmosferze sprzyjającej nauce w mało licznych klasach
i wsparciu gwarantowanym nam przez Władze Gminy, na czele z Panem Wójtem. Aby stać się  najlepszym liceum powiatu staszowskiego potrzeba jest ciężkiej i wytężonej, codziennej pracy, jednak uzyskiwane efekty pozwalają zapomnieć o trudnej drodze do sukcesu.

Linki do źródłowych danych kształtujących pozycję naszej szkoły:

Ranking LO  w Polsce - 2019

Ranking LO  w województwie Świętokrzyskim - 2019