Dlaczego LO w Bogorii?

Kończąc szkołę gimnazjalną, każdy uczeń zadaje sobie pytanie „co dalej?” „w jakim kierunku się udać?” „którą drogę wybrać?” . Każdy ma mętlik w głowie oraz czuje nie pewność i strach przed nowym etapem swojego życia. Wiele osób boi się tego, że nie zostanie zaakceptowany w nowym środowisku. Tak też było ze mną… Od dłuższego czasu, zastanawiałam się, w którą stronę pójść. Miałam wiele różnych pomysłów, ale w końcu wybrałam Liceum w Bogorii.

Szkoła ta szczyci się wieloma dobrymi opiniami, z czym rzadko można  się spotkać, szczególnie w takich małych miejscowościach.  Wybierając  tą szkołę towarzyszyła mi niepewność i niepokój. Bałam się, że nie będę tu pasować oraz, że nie podołam wyzwaniom jakie mnie czekają w nowym miejscu. Jednak się myliłam.

1 września 2015 r. przekroczyłam mury LO. Szybko złapałam kontakt z nową klasą liczącą 17 osób oraz przesympatyczną wychowawczynią. Nauczyciele okazali się serdeczni i bardzo wyrozumiali.

Pani  Dyrektor Ewa Brudek, jest pozytywną osobą, zawsze można zwrócić się do niej z każdym problemem, który zawsze pomoże rozwiązać  oraz traktuje swoich uczniów jak własne dzieci co jest rzadko spotykane u nauczycieli.

Codziennie rano wstaję z uśmiechem na twarzy, ponieważ wiem, że znowu spędzę wspaniałe 7 godzin w mojej szkole. Chociaż nie raz jest ciężko, nigdy nie zamieniłabym jej na żadną inną.

To był strzał w dziesiątkę!

Wszystkim młodszym kolegom i koleżankom, którzy stają przed wyborem szkoły średniej oraz nowej drogi życia, z czystym sumieniem mogę polecić Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Bogorii. Ja nie żałuję i spędzam tu najpiękniejsze dni w moim życiu, mam nadzieję, że Wy też będziecie. Do zobaczenia we wrześniu! J

Tekst: Karolina Konecka Kl. IA