Julia Czerwik otrzymała wyróżnienie „Talenty Świętokrzyskie”

23 października 2015r. o godzinie 16.00 w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach odbyła się XVI gala nagród i wyróżnień „Talenty Świętokrzyskie”. Samorząd województwa świętokrzyskiego już od roku 2000 przyznaje nagrody i wyróżnienia dla wybitnie uzdolnionych uczniów i studentów w województwie świętokrzyskim. W tym roku nagrodzono 28 laureatów oraz wyróżniono 22 osoby.

Uczennica naszego liceum – Julia Czerwik – otrzymała zaszczytne wyróżnienie – jako jedyna reprezentantka powiatu staszowskiego. Komisja Konkursowa doceniła osiągnięcia Julii w roku szkolnym 2014/2015, a mianowicie: II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Zdrowym Stylu Życia „TRZYMAJ FORMĘ”, laureatka XII Konkursu Języka Polskiego, laureatka XII Konkursu Historycznego, finalistka XII Konkursu Matematycznego oraz wolontariuszka.

Serdecznie gratulujemy Julii i życzymy dalszych sukcesów !