Julia Czerwik, uczennica naszej szkoły - kl Ia, zagrała podczas Koncertu Noworocznego w Kurozwękach

01 stycznia 2016r. o godz. 17:00 w sali balowej Pałacu w Kurozwękach odbył się Koncert Noworoczny, jako pierwsza uroczystość w 2016r. inaugurującą kalendarz imprez kulturalnych powiatu staszowskiego.

Przed licznie zabraną publicznością zaprezentowała się nasza koleżanka Julia Czerwik oraz kilku innych uczniów Społecznej Szkoły Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Staszowie. Julia zagrała utwory: „Love Story” i „Right here waiting”. Na koniec muzycznymi aranżacjami znanych utworów zabawiał zebranych pianista Kamil Kondek. Koncert uświetnili swa obecnością: pan starosta – Michał Skotnicki oraz pani wiceburmistrz Ewa Kondek. Włodarze: powiatu i miasta Staszów podziękowali młodym artystom za występ oraz wręczyli im dyplomy i okolicznościowe pamiątki.

Zdjęcia z koncertu -->

Skrót filmowy z koncertu -->