Dnia 18 listopada 2016r. o godzinie 9.00 w naszej szkole na hali sportowej odbyły się zawody w piłce ręcznej dziewcząt.
Wzięły w nich udział następujące szkoły:

Liceum Ogólnokształcące imienia Jana Pawła II w Bogorii,
Liceum Ogólnokształcące Oddziału Partyzanckiego AK Jędrusie z Połańca,
Liceum Ogólnokształcącego im. Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Staszowie,
Zespół Szkół Ekonomicznych w Staszowie,
Zespół Szkół im. Stanisława Staszica w Staszowie.

Nauczyciele wychowania fizycznego wytypowali samych najlepszych zawodników, dlatego poziom gry był wysoki i wyrównany.
Każda z drużyn walczyła bardzo dzielnie nie tracąc wiary na wygraną. Drużyny szły łeb w łeb, a różnice punktowe wynosiły zaledwie dwa lub trzy punkty. Emocje na hali sięgały zenitu, nie uniknęliśmy potu, łez, stłuczeń i bandaży.
Nie zabrakło również naszych wiernych kibiców, którzy oglądali mecze z wielkim zaciekawieniem oraz wspierali swoje drużyny i zachęcali do dalszej walki.

Tak przedstawiała się tabela wyników każdego meczu:

ZS Staszów

Na sam koniec ogłoszono wyniki.

I   miejsce:  Liceum Ogólnokształcącego imienia księdza kardynała Stefana Wyszyńskiego w Staszowie,

II  miejsce:  Zespół Szkół im. Stanisława Staszica w Staszowie,

III miejsce:  Zespół Szkół Ekonomicznych w Staszowie.

Niestety w tym dniu szczęście nie dopisało drużynie z naszej szkoły. Zajęli IV miejsce, jednak zabrakło naprawdę niewiele żeby stanąć na podium. Z całą pewnością będzie to bodźcem do dalszej ciężkiej pracy i osiągnięcia sukcesów sportowych.

Wszystkim zawodniczkom dziękujemy oraz życzymy sukcesów sportowych i wytrwałości w przygotowaniach do kolejnych zawodów.

Tekst: Dagmara Adamczyk, Sylwia Czaja Kl. III „b”

Zdjęcia z zawodów piłki ręcznej --> kliknij tutaj