W dniu 08.06.2018 roku na hali sportowej w Końskich odbyły się wojewódzkie finały piłki ręcznej dziewcząt. Nasze licealistki reprezentowały szkołę w składzie:

Patrycja Bajur
Paulina Chrzanowska
Ania Zamiela
Katarzyna Niziałek
Klaudia Piotrowska
Julia Pałka
Barbara Słowik
Magdalena Kosik
Julia Czerwik
Agata Wiśniewska
Zuzanna Korytnicka
Weronika Siuda

Łącznie w zawodach brały udział cztery drużyny. Rozgrywki były na bardzo wysokim poziomie. Zaangażowane dziewczyny musiały poświęcać się o każdy jeden punkt. Na szczęście nikt nie doznał większej kontuzji. Pierwszy mecz nasze zawodniczki rozegrały z 1 Liceum Ogólnokształcącym w Końskich. Mimo ogromnych starań uległy. Końcowy wynik: 12-18.

W drugim meczu stawką było zajęcie trzeciego miejsca. Niestety i to nam się nie udało. Przegraliśmy 2-8 z Liceum Ogólnokształcącym im. Stefana Wyszyńskiego w Staszowie. Takim sposobem zajęliśmy 4 miejsce.

Nie jest to najlepszy wynik, lecz miejmy nadzieje, ze za rok pokażemy na co nas stać.

Tekst: Paulina Chrzanowska kl. Ia

Zdjęcia: .Patrycja Bajur kl. Ia