Wspomnienia z wakacyjnego wyjazdu

W dnia 11-15 sierpnia 2022 roku uczniowie liceum ogólnokształcącego i szkoły branżowej I stopnia uczestniczyli w obozie sportowo-edukacyjno-wypoczynkowym w Stegnie. Oprócz wycieczek edukacyjnych i zwiedzania ciekawych miejsc nie zabrakło również wspólnych zabaw i rozgrywek sportowych oraz spotkań integracyjnych.

Uczniowie zwiedzali z przewodnikiem Gdańsk, Krynicę Morską z Latarnią, molo w Sopocie, w drodze powrotnej Zamek w Malborku, odbyli również rejs statkiem po Zalewie Wiślanym. Wspaniała pogoda sprzyjała plażowaniu i kąpielom słonecznym.

Dziękujemy wszystkim sponsorom za przekazane darowizny - środki finansowe, dzięki którym uczniowie nie ponosili żadnych kosztów związanych z pobytem i przejazdem.