Pożegnanie Uczniów klas IV

Dnia 28.04.2023 r. uczniowie klas IV zakończyli swoją przygodę ze szkołą. 4-letni czas nauki w liceum dobiegł końca.
Przyszli maturzyści uczestniczyli we mszy świętej, pięknie zaprezentowali się podczas części artystycznej.
Podziękowali Panu Wójtowi, Dyrekcji, Wychowawcom, Nauczycielom, Rodzicom za trud włożony w ich edukację i wychowanie oraz za wszelką pomoc w kształtowaniu ich charakterów.

Młodzież otrzymała świadectwa, dyplomy, długopisy, a dla wyróżniających się uczniów zostały ufundowane nagrody książkowe.

Uroczystość uświetnił występ zespołu wokalnego z klasy II oraz montaż słowny w wykonaniu młodszych koleżanek i kolegów.

Nasi abiturienci otrzymali życzenia od Pana Wójta, Dyrekcji, Wychowawców i Uczniów liceum.

Zdjęcia z uroczystości --> kliknij tutaj

Materiał filmowy z uroczystości -> kliknij tutaj