Wojewódzkie Sztafetowe Biegi Przełajowe

5 października uczniowie naszej szkoły brali udział w Wojewódzkich Sztafetowych Biegach Przełajowych, odbywających się w Rytwianach przy Klasztorze Pokamedulskim. Drużynę dziewcząt reprezentowały: Aleksandra Nowak, Alicja Dziedzic, Oliwia Kosowicz, Julia Raban, Anna Maj, Oliwia Pietras, Natalia Lech. Natomiast drużynę chłopców: Hubert Zawolik, Jakub Janik, Piotr Fijałkowski, Krzysztof Frańczak, Kacper Czereś, Bartłomiej Przybyłek, Milan Kochanowski. Mimo, iż reprezentantom naszej szkoły nie udało się stanąć na podium, to wykazali się ogromną wolą walki. Rywalizacja sportowa rozbudziła w naszej młodzieży zainteresowanie lekkoatletyką. Mamy nadzieję, że uczniowie chętnie będą brali udział w kolejnych zawodach.