Oliwia Dywan laureatką

Wojewódzkiego Konkursu Literackiego!!!

7 grudnia - odbyło się w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach uroczyste zakończenie III Wojewódzkiego Konkursu Literackiego pt. ,,Piękno stworzenia. Człowiek i wartości w twórczości Świętego Jana Pawła II". Uczestnicy konkursu mieli za zadanie samodzielnie napisać wiersz lub opowiadanie inspirowane twórczością Świętego Jana Pawła II. W konkursie tym wzięły udział 2 uczennice naszej szkoły: Aleksandra Słomka i Oliwia Dywan. Nasza uczennica Oliwia została laureatką, zajmując III miejsce. Cieszymy się bardzo z sukcesu Oliwii, przypomnijmy, że w ubiegłym roku również uczestniczyła w II edycji tego konkursu i otrzymała wyróżnienie.

To wielka radość i duma, że są wśród nas uczniowie uzdolnieni artystycznie. Opiekunem naukowym uczennic jest p. Anna Mikula.