Święta Bożego Narodzenia to czas przemyśleń i refleksji. Chwile spędzone przede wszystkim w gronie najbliższych . Z okresem świąt związanych jest wiele tradycji, zwyczajów ,które wprowadzają w tą magiczną atmosferę. W tych dniach niezwykłych śpiewamy kolędy, wręczamy prezenty.

Spotkania wigilijne w naszej szkole to tradycja. Każdy z uczniów stara się, aby ten czas świąteczny przeżyć jak w gronie rodzinnym. W klasach uczniowie ubierają choinki, przygotowują się do wystawienia jasełek.

Dnia 22.12.15 odbyła się Wigilia szkolna. Na hali sportowej zebrali się wszyscy uczniowie

i grono pedagogiczne. Pani dyrektor Ewa Krzyżanowska-Brudek przywitała przybyłych gości, ksiądz proboszcz poświęcił opłatek. Uczniowie pod przewodnictwem pani Anny Mikuli i Grażyny Czerwik przedstawili i słowno-muzyczne jasełka. Po przedstawieniu dzielili się opłatkiem i udali się na przygotowaną przez siebie wigilię klasową.

Radosnych, pogodnych, pełnych rodzinnego ciepła Ś

wiąt Bożego Narodzenia, przyjemnego świątecznego wypoczynku oraz szczęścia i sukcesów w całym Nowym Roku 2016

Tekst: Aleksandra Tyrała, Martyna Armata kl. IIb

Zdjęcia z uroczystości wigilijnej: Olszewska Anita kl. IIb